Home

водолаз Производствен център принцип финал тенис мъже съотношение спортен турнир

Пловдивските клубове загубиха полуфиналите в държавното по тенис

Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР  Новини
Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР Новини

Денис Шаповалов ще бъде съперникът на Медведев на финала във Виена - Тенис  - Мъже - Informiran.net
Денис Шаповалов ще бъде съперникът на Медведев на финала във Виена - Тенис - Мъже - Informiran.net

Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас  на АО! - Tennis.bg
Време е за финал: Ясен е началният час на сблъсъка между Джокович и Циципас на АО! - Tennis.bg

Макси Вичева от Добрич бе част от съдиите на линия за финала при мъжете на  Уимбълдън - Про Нюз Добрич
Макси Вичева от Добрич бе част от съдиите на линия за финала при мъжете на Уимбълдън - Про Нюз Добрич

Финал преди финала: Алкарас срещу Джокович на полуфиналите на Ролан Гарос -  По света и у нас - БНТ Новини
Финал преди финала: Алкарас срещу Джокович на полуфиналите на Ролан Гарос - По света и у нас - БНТ Новини

Димитър Кузманов е на 1/2-финал в Хърватия - Тенис - Мъже - Informiran.net

Финали Архиви - 7 Dni Sport

Мечтан финал при мъжете на US Open - Тенис — Новини Стандарт

Събота: полуфинали при мъжете и финал при жените в Рим – TennisKafe

Доминик Тийм - Новак Джокович е финалът в Мелбърн - Тенис

Мони Терзиев и Виктор Марков на крачка от финал един срещу друг в  държавното първенство за мъже - Tennis Diana
Мони Терзиев и Виктор Марков на крачка от финал един срещу друг в държавното първенство за мъже - Tennis Diana

Новини - Българска федерация по тенис

Лют балкански сблъсък на финала на Мастърса в Синсинати - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Лют балкански сблъсък на финала на Мастърса в Синсинати - Тенис - Мъже - Gong.bg

Спорт по телевизията - Труд

Ивайло Трайков спечели титлата за мъже 35+ на ЕП за ветерани

Доминик Тийм - Саша Зверев ще е финалът при мъжете на US Open ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Доминик Тийм - Саша Зверев ще е финалът при мъжете на US Open ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Тенис, тенис новини, тенис на живо, анализи и факти – SportLive.bg

Джокович унищожи Алкарас и отново е на финал - Webcafe.bg

Великобритания би Франция и е на финал за Купа "Дейвис"

Битка за титлата на US Open и №1: Ето кога ще започне финалът между Алкарас  и Рууд - Tennis.bg
Битка за титлата на US Open и №1: Ето кога ще започне финалът между Алкарас и Рууд - Tennis.bg

Русия - Хърватия на финал за "Дейвис", Медведев дразни испанците

Феликс Оже-Алиасим се класира на финала в Белгия - Тенис - Мъже -  Informiran.net
Феликс Оже-Алиасим се класира на финала в Белгия - Тенис - Мъже - Informiran.net

Изцяло български финал на двойки при мъжете на турнира от ITF в Созопол -  По света и у нас - БНТ Новини
Изцяло български финал на двойки при мъжете на турнира от ITF в Созопол - По света и у нас - БНТ Новини

Финалът на "Ролан Гарос": Джокович - Рууд 7-6(1), 6-3, 7-5! - Topsport.bg

БТА :: Изцяло български финал на двойки на международния турнир по тенис за  мъже в Созопол
БТА :: Изцяло български финал на двойки на международния турнир по тенис за мъже в Созопол

Каролина Мухова се класира за финала при жените на "Ролан Гарос" - Стадион

УНСС :: Оспорван финал на юбилейния XXV турнир по тенис за „Купата на  ректора на УНСС“
УНСС :: Оспорван финал на юбилейния XXV турнир по тенис за „Купата на ректора на УНСС“

Грешки на Григор Димитров пратиха Алехандро Фокина на финал в Монте Карло -  Спортни новини
Грешки на Григор Димитров пратиха Алехандро Фокина на финал в Монте Карло - Спортни новини

Евроспорт 1 10:30 Тенис (мъже): Australian Open, 1/4-финал, Феликс  Оже-Алиасим - - Новини 24/7
Евроспорт 1 10:30 Тенис (мъже): Australian Open, 1/4-финал, Феликс Оже-Алиасим - - Новини 24/7

Страхотен финал за годината на СК „Металик“: Михаела Стоянова и Мартин  Крумков станаха Вицешампиони, Петър Василев – първи при мъжете - ТопПреса
Страхотен финал за годината на СК „Металик“: Михаела Стоянова и Мартин Крумков станаха Вицешампиони, Петър Василев – първи при мъжете - ТопПреса

Стан Вавринка загуби финала в Умаг - Тенис - Мъже - Gong.bg

Финал при мъжете в Мелбърн: Коментирайте днешните мачове – TennisKafe

БТА :: Изцяло испански финал на турнира по тенис за мъже в Барселона

БТА :: Колячев и Манукян спечелиха титлата на двойки при мъжете на  Държавното първенство по тенис, Вангелова и Терзийска са шампионки при  женските дуети
БТА :: Колячев и Манукян спечелиха титлата на двойки при мъжете на Държавното първенство по тенис, Вангелова и Терзийска са шампионки при женските дуети

Джокович отрази мачбол и осъществи немислим обрат срещу Алкарас на финала в  Синсинати! - Tennis.bg
Джокович отрази мачбол и осъществи немислим обрат срещу Алкарас на финала в Синсинати! - Tennis.bg

Класика! Джокович спаси мачбол и обърна Алкарас в тенис мача на годината |  Корнер.dir.bg
Класика! Джокович спаси мачбол и обърна Алкарас в тенис мача на годината | Корнер.dir.bg

Александър Лазов се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR  Pro Tennis Tour в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска  област
Александър Лазов се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Гледайте днес финала на „Ролан Гарос“ при мъжете и националите срещу Грузия  - Спорт - Телеграф
Гледайте днес финала на „Ролан Гарос“ при мъжете и националите срещу Грузия - Спорт - Телеграф

Александър Лазов се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR  Pro Tennis Tour в Русе - DUNAVMOST.com
Александър Лазов се класира за финала на турнира за мъже от веригата UTR Pro Tennis Tour в Русе - DUNAVMOST.com

Медведев - Джокович е финалът на US Open при мъжете - Отвъд Океана - Спорт  - Новините на NOVA - Nova.bg
Медведев - Джокович е финалът на US Open при мъжете - Отвъд Океана - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Александър Зверев: Щом Димитров побеждава Анди Мъри, очевидно играе добре

Радулов с първи 1/4-финал на турнир за мъже, Донев елиминира №1 в схемата

Голям шлем (тенис) – Уикипедия

Каролин Гарсия и Онс Жабур в битка за финала в Ню Йорк - Lupa BG

ДП по тенис на маса завършва днес в Панагюрище - Спорт - Dsport.bg

Алекс Лазаров на 2 финала днес

26-27 Национален турнир МЛАД ОЛИМПИЕЦ до 19г-финал, А група мъже - Дворец  на културата и спорта - Варна
26-27 Национален турнир МЛАД ОЛИМПИЕЦ до 19г-финал, А група мъже - Дворец на културата и спорта - Варна